Funkcje naszego antyplagiatu

Zaawansowany rezultat

Wyniki wykrywania  plagiatu
Strzałka w prawo

Nasz system punktacji oferuje kilka funkcji, które pomogą ci uczynić twój dokument absolutnie najlepszym, jaki może być. Z tymi wszystkimi funkcjami, a także dzięki barwnemu kodowaniu w celu poinformowania o wszelkich problemach, będziesz w stanie szybko i z łatwością edytować i poprawiać swój dokument.

  • Wynik podobieństwa. Wszystkie raporty są zaopatrzone w wynik podobieństwa. Ten wynik pokazuje, jak wiele podobieństw znajduje się w twoim dokumencie.
  • Wynik ryzyka popełnienia plagiatu. Niespotykany. Ten wynik pokazuje ryzyko pojawienia się plagiatu w twoim dokumencie. Im więcej podobieństw zostanie wykrytych, tym większe ryzyko popełnienia plagiatu. Nasze badania wykazały, że ta funkcja na 94 % wykrywa plagiat. To tylko jeden z wielu powodów, dla których użytkownicy kochają nasz system.
  • Parafrazy. Niespotykany. Ten wynik informuje o ilości parafraz w twoim dokumencie. Wysoki wynik parafraz może sygnalizować plagiat. Bądź świadomy wysokiego wyniku parafrazowania.
  • Złe cytaty. Niespotykany. Ten wynik pokazuje jak wiele niewłaściwych cytatów jest w twoim dokumencie. Wykorzystywanie cytatów jest dopuszczalne, jednak nie powinny one obejmować większości twojego dokumentu. Zaleca się również, aby sprawdzić źródła wszelkich zastosowanych cytowań w celu uniknięcia ryzyka popełnienia plagiatu.
  • Dopasowania. Niespotykany. Ten wynik pokazuje ilość “dopasowanych” fragmentów w twoim dokumencie.
Strzałka w lewo

Wyróżnione dopasowania

Jeśli jakikolwiek plagiat znajduje się w twoim dokumencie, dane są podświetlone tak, abyś mógł je sprawdzić i poprawić. Nasz system wykrywania plagiatu oferuje pewne funkcje, które pomogą ci edytować i poprawić swój dokument – pamiętaj, że dobre cytaty zostaną podświetlone na zielono, parafrazy na pomarańczowo, a niewłaściwe cytaty będą oznaczone za pomocą fioletowego koloru.

Wyróżnione dopasowania antyplagiat
Widoczne źródła antyplagiat

Widoczne źródła

Nasz system antyplagiatowy umieści odwołania do źródeł dopasowanych części twojego dokumentu. Te odwołania pozwalają poprawić wszelkie niewłaściwe cytowania, słowa i parafrazy w twoim dokumencie. Jeśli jesteś przekonany, że cytaty zostały umieszczone poprawnie w twoim dokumencie, prosta weryfikacja części tekstu pozwoli na kontynuowanie przeglądania dokumentu i pobranie go.

Strzałka w dół, w lewo
Strzałka w dół, w prawo
Wykrycie parafraz antyplagiat

Wykrycie parafraz Niespotykane

Ulepszona technologia naszego systemu wykrywa nie tylko plagiaty typu kopiuj i wklej, lecz także parafrazy będące plagiatami. Jeśli otrzymasz wysoki wynik parafrazowania, ważne jest, aby starannie i dokładnie przejrzeć dokument, by uniknąć ryzyka popełnienia plagiatu.

Wykrywanie niepoprawnych cytowań Niespotykane

Some citations may be recognized as plagiarism by teachers so it is important to check the paper for correct citation in order to avoid any unpleasant consequences. Our plagiarism checker will let you know which citations are good – they will be marked green. It will also mark purple all the citations which are recognizable as plagiarism, so you will know what citations you should edit. This is the unique plagramme feature – no other plagiarism detection system offers such feature.

Wykrywanie niepoprawnych cytowań
Strzałka w dół, w lewo
Strzałka w dół, w prawo
Wielojęzyczny wykrywacz

Wielojęzyczny wykrywacz
 Niespotykane

Nawet jeśli dokument jest napisany w kilku różnych językach, nasz wielojęzyczny system jest w stanie wykryć plagiat. Właśnie dlatego nasz system wykrywania plagiatu jest uznawany za krajowy system wykrywania plagiatu w kilku różnych krajach

 
Edytor online Niespotykane

Nasz system edycji online pozwala edytować dokument online, eliminując w ten sposób konieczność ponownego wysyłania tekstu i ponoszenia opłat. Podczas edytowania oryginalny układ twojego dokumentu, formatowanie i inne dane zostają zachowane.

Edytor antyplagiat online
Strzałka w dół, w lewo
Strzałka w dół, w prawo
Prześlij wszędzie antyplagiat

Prześlij wszędzie Niespotykane

Nasza funkcja wysyłania jest uproszczona dla twojej wygody. Możesz przesłać swoje dokumenty w dowolnym czasie i miejscu, z dowolnej witryny lub strony internetowej, używając tradycyjnej metody, czyli przycisku przesyłania lub poprzez przeciąganie i upuszczanie plików do wskazanej lokalizacji

Jeszcze więcej cech naszego antyplagiatu

Dostęp do dużego zbioru danych

Twój dokument zostanie porównany z 14 mld. stron internetowych, artykułów, książek, dzienników i czasopism. Baza danych codziennie się zwiększa i to jest najlepsza cecha dostępu do danych wśród innych usług wykrywania plagiatu na całym świecie. Właśnie to wyróżnia naszą usługę wykrywania plagiatu spośród innych.

Zachowanie oryginalnego formatowania

Nasz system pozwala na przeglądanie, edytowanie i pobranie poprawionego dokumentu, zachowując jego pierwotny format. Nasz serwis sprawdzania plagiatu zachowuje wszystkie twoje zdjęcia, formatowanie i układ w stanie pierwotnym, co oznacza, że nie musisz się martwić o ponowne składanie dokumentów i opłaty.

Opcja bezpłatnego sprawdzenia plagiatu

Mimo że niektóre z naszych usług sprawdzania plagiatu są płatne, oferujemy też opcję bezpłatnego sprawdzenia plagiatu. Po prostu pomóż nam w rozpowszechnianiu informacji o naszych usługach wykrywania plagiatu, a my zaproponujemy ci darmowe kredyty, aby skorzystać z innych usług wykrywacza plagiatu. Zarejestruj się teraz, a wszystkie szczegóły znajdziesz po zalogowaniu się do naszego systemu.