Funkcje wykrywacza plagiatów

Poznaj wspaniałe funkcje naszego wykrywacza plagiatów

Ocenianie zaawansowane

Zamiast przedstawiać wyłącznie ocenę podobieństwa, oferujemy ci wiele innych ocen do analizy Twojej pracy.

Plagiarism checker advanced scoring

Wszystkie raporty zaopatrzone są w ocenę podobieństwa. Ocena ta pokazuje liczbę podobieństw w twoich dokumentach.

Ocena podobieństwa wyliczana jest poprzez podzielenie liczby dopasowanych słów przez łączną liczbę słów.

Jeśli przykładowo dokument twój zawiera 1000 słów, a ocena podobieństwa wynosi 21%, oznacza to, że w twoim dokumencie znajduje się 210 dopasowanych słów.

Ocena plagiatowa podobieństwa

Ocena ta pokazuje ci ryzyko plagiatu w twoim dokumencie. Ogółem ocena ta opisuje rozmiar podobieństw. Im większy blok podobieństw, tym większe ryzyko plagiatu.

Weźmy przykładowo 100-stronicową pracę o zaledwie 1% podobieństw. Jeśli wszystkie podobieństwa zgromadzone będą tylko na jednej stronie, nasza ocena ryzyka plagiatu wyświetli najwyższą wartość. Zostaniesz ostrzeżony o możliwych przypadkach plagiatu o niskim współczynniku podobieństwa.

Nasze badania wykazały, iż funkcja ta wykrywa plagiaty z dokładnością 94%.

Ocena ryzyka plagiatu

Parafrazowanie stanowi coraz częstszą metodę plagiatowania. W celu radzenia sobie z parafrazowaniem, dodaliśmy ocenę parafraz.

Ocena ta pokazuje, które części tekstu są napisane na nowo.

Ocena parafraz wynosi zwykle od 1% do 8%. Wysoki poziom parafraz może świadczyć o plagiacie. Wystrzegaj się wysokich ocen parafraz.

Ocena plagiatowa parafraz

Cytowanie świadczy o dobrej pracy. Niektóre dobre cytaty mogą jednak stanowić wyłącznie część większego bloku podobieństw.

Dla tego typu przypadków wprowadziliśmy ideę cytatów nieprawidłowych.

Nieprawidłowe cytaty pokazują, ile cytatów stanowi po prostu część większych podobieństw obecnych w dokumencie.

Nieprawidłowy cytat

Cytaty stanowią część każdej pracy. Cytowanie innych dokumentów dodaje pracy wiarygodności.

Wykrywamy cytaty i zaznaczamy je kolorem zielonym. Pozwala Ci to z łatwością odróżnić dobre cytaty od innych podobieństw.

Cytaty

Wiarygodność pracy można również ocenić według liczby dopasowań.

Wyobraź sobie, że masz do czynienia z pracą zawierającą 10% podobieństw. Która będzie ci się wydawać bardziej wiarygodna – ta, w której całe 10% pochodzi z tego samego źródła, czy też taka, w której podobieństwa biorą się z dziesiątek lub setek źródeł?

Dopasowania plagiatu

Szybka ocena to zupełnie nowa ocena pomagająca w przybliżeniu określić przesłaną pracę w ciągu kilku sekund.

Ewaluacja przy pomocy szybkiej oceny jest darmowa. Szybka ocena wylicza pasujące ślady i w przybliżeniu ustala ocenę podobieństwa.

Ocena szybka wyświetla się w kilka sekund. Gdy tylko prześlesz plik, szybka ocena wyświetli się niemal natychmiastowo.

Szybka ocena plagiatowa

Wyróżnione dopasowania

Jeśli jakiegokolwiek rodzaju plagiat wykryty zostanie w twoim dokumencie, dane zostaną wyróżnione w celach rewizji i korekty. Nasz system wykrywania plagiatów oferuje pewne funkcje pomagające ci edytować i korygować swój dokument – pamiętaj, że dobre cytaty wyróżnione będą na zielono, parafrazy na pomarańczowo, a nieprawidłowe cytaty na purpurowo.

Przykład wyróżnionego plagiatu

Plagiarism checker sources matches

Źródła do wglądu

Nasz wykrywacz plagiatów zamieszcza odnośniki do źródeł na dopasowanych fragmentach twojego dokumentu. Owe odnośniki pozwalają na korektę wszelkich nieprawidłowych odniesień, słów i parafraz w twoim dokumencie. Jeśli masz pewność, że cytaty zamieszczone są prawidłowo w twoim dokumencie, prosta weryfikacja z twojej strony pozwoli ci na dalszą rewizję oraz pobranie dokumentu.


Wykrywanie parafraz

Ulepszona technologia naszego systemu wykrywa nie tylko plagiaty typu kopiuj-wklej, lecz również plagiaty oparte na parafrazie. Jeśli otrzymasz wysoki wynik parafrazy, należy starannie i wnikliwie zrewidować dokument w celu uniknięcia ryzyka popełnienia plagiatu.

Przykład wykrywania plagiatów

Wykrywanie nieprawidłowych cytatów

Wykrywanie nieprawidłowych cytatów

Niektóre cytaty mogą zostać uznane za plagiat przez nauczycieli, dlatego też istotną jest kontrola pracy pod kątem prawidłowości cytatów w celu uniknięcia nieprzyjemnych konsekwencji.

Nasz wykrywacz plagiatów poinformuje cię, które cytaty są dobre – będą wyróżnione na zielono. Zaznaczy również na purpurowo wszelkie cytaty uznane za plagiat, pokazując ci, które cytaty wymagają edycji.


Wykrywanie wielojęzykowe

Nawet, jeśli dokument twój napisano w kilku różnych językach, nasz wielojęzykowy system jest w stanie wykryć plagiat. Dlatego właśnie nasz system wykrywania plagiatów uznawany jest jako narodowy system rozpoznawania plagiatów w kilku różnych państwach.

Wielojęzykowy wykrywacz plagiatów