O nas

Miło nam cię poznać

Firma

Plag.pl jest globalnym dostawcą usług wykrywania plagiatów, obsługującym klientów z ponad 90 państw na całym świecie. Nasza firma skupia się na dostarczaniu usług tekstowych, zwłaszcza związanych z wykrywaniem podobieństw i kontrolą plagiatową. Plag.pl swą technologię opracowuje z perspektywy wielojęzycznej, co pozwala nam dostarczać dedykowane usługi wykrywania plagiatów dla klientów z USA, Wielkiej Brytanii, Francji, Niemiec, Litwy, Łotwy i innych krajów.

Plag.pl założono w roku 2011. Właścicielem jest LLC Lingua intellegens z siedzibą we wspaniałym środkowoeuropejskim mieście Wilnie, stolicy Litwy.

Na temat firmy wykrywającej plagiaty
Badania i technologie anty-plagiatowe

Technologia i Badania

Firma stale inwestuje w tworzenie nowych technologii tekstowych oraz rozwijanie tych istniejących. Z dumą możemy ci przedstawić pierwsze na świecie prawdziwie wielojęzyczne narzędzie do wykrywania plagiatów, które opracowaliśmy pracując w środowisku wielonarodowym. Plag.pl współpracuje z klientami akademickimi w celu stałego tworzenia i rozwijania swych usług i narzędzi tekstowych oraz anty-plagiatowych. W sprawie jakichkolwiek pytań bądź ofert współpracy prosimy wypełnić poniższy formularz kontaktowy.


contact info