Firma

Plag.pl to globalny dostawca usług wykrywania plagiatu, obsługujący klientów z ponad 90 krajów na całym świecie. Nasza firma koncentruje się na świadczeniu usług związanych z tekstem, a szczególnie dotyczących wykrywania podobieństwa i kontroli popełnienia plagiatu. Plag.pl rozwija swoją technologię z wielojęzycznej perspektywy, co pozwala nam świadczyć usługi wykrywania plagiatu dla klientów ze Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Francji, Niemiec, Litwy, Łotwy i wielu innych krajów. W celu zapewnienia najlepszej dostępnej wielojęzycznej technologii, nasza firma pełni funkcję krajowego systemu wykrywania plagiatu w takich krajach jak Litwa i Łotwa.

Plag.pl powstał w 2011 roku. Jest własnością LLC ACVK i ma siedzibę w przepięknym mieście Europy Środkowej, jakim jest Wilno, stolica Litwy.

Firma antyplagiatowa

Technologia i badania

Firma nieustannie inwestuje w tworzenie nowych technologii związanych z tekstem i poprawianie wcześniej istniejących. Jesteśmy dumni mogąc przedstawić pierwsze na świecie naprawdę wielojęzyczne narzędzie do wykrywania plagiatu, które zostało stworzone podczas pracy w międzynarodowym środowisku. Wśród klientów Plag.pl są też uniwersytety, z którymi firma współpracuje w celu ciągłego tworzenia i poprawy swoich tekstów oraz narzędzi i usług do wykrywania plagiatu. Jeśli masz jakieś pytania lub propozycje współpracy, wypełnij proszę poniższy formularz kontaktowy.

Technologia i badania

Formularz kontaktowy

Twoje imię (wymagane):

Nazwa firmy (wymagana):

Twój e-mail (wymagany):

Temat:

Wiadomość:

[recaptcha]

Formularz kontaktowy