FAQ

Znajdź odpowiedzi na najczęstsze pytania

Pytania ogólne na temat naszego narzędzia anty-plagiatowego

Przesłane dokumenty nie są zamieszczane w naszej bazie danych bez zgody użytkownika. Prosimy mieć na uwadze, że inne narzędzia anty-plagiatowe (zwłaszcza te darmowe) przechowywać będą twoją pracę w swojej bazie danych.

Nie. Możesz korzystać z naszego narzędzia anty-plagiatowego bez żadnych obaw o poufność.

Nie. Korzystanie z naszego systemu nie wiąże się z żadnymi ograniczeniami. Wręcz przeciwnie, oferujemy możliwość sprawdzania dokumentów napisanych w dowolnym języku, w tym dokumentów zawierających więcej, niż jeden język. Nasze algorytmy są w stanie znaleźć dopasowania parafraz oraz dobre i złe cytaty. Dowiedz się więcej na temat naszych unikatowych funkcji tutaj

Nasze narzędzie anty-plagiatowe jest otwarte dla wszystkich.

Nasze algorytmy wykrywania plagiatów wykrywają więcej – nie tylko plagiaty typu kopiuj-wklej, lecz również oparte o parafrazy, a także i dobre oraz złe cytaty. Jak dotąd nie znamy żadnej innej usługi wykrywania plagiatów łączącej tak wiele czynników w swym wyszukiwaniu, co nasza. Nie przechowujemy żadnych przesłanych dokumentów w naszej bazie danych; użytkownicy mają zapewnione pełne bezpieczeństwo i poufność. Nie mamy żadnych ograniczeń odnośnie przesyłania dokumentów. Bez dziennych limitów przesłań, długości tekstu czy długotrwałych kontroli. Przesłane dokumenty porównujemy z ponad 14 bilionami stron web, książek, periodyków, artykułów, prac studenckich i raportów. Nasza baza porównawcza jest największą znaną na świecie. Nasz system dysponuje ulepszonym ocenianiem dla wyników końcowych.

Narzędzie anty-plagiatowe – często zadawane pytania
Narzędzie anty-plagiatowe – pytania

Samo narzędzie anty-plagiatowe

Nasze narzędzie anty-plagiatowe porównuje każdą przesłaną pracę z ponad 14 bilionami stron web, książek, artykułów, prac studenckich i innych materiałów. W celu sprawdzenia pracy musisz wydać punkty. Możesz przesyłać prace o dowolnym rozmiarze (w stronach). Po rozpoczęciu kontroli Twoje wyniki gotowe będą w kilka minut (czas kontroli może się różnić, a w niektórych przypadkach może być dłuższy, niż zwykle.) Tuż po ukończeniu kontroli będziesz mógł obejrzeć:

– oceny podobieństwa i koncentracji.

– szczegółowy raport z wyróżnionymi podobieństwami oraz odnośnikami do ich źródeł.

Nasze narzędzie anty-plagiatowe porównuje przesłane dokumenty z ponad 14 bilionami stron web, książek, artykułów, periodyków, raportów, opracowań badawczych i prac studenckich. Jest to największa znana baza skanowania spośród wszystkich usług wykrywania plagiatów na świecie.

Możesz przesłać pliki w formatach .docx, .doc, .pdf, .odt, .rtf, .pages.

Wyniki

Otrzymasz następujące:

Ocena podobieństwa. Ocena ta pokazuje ilość potencjalnie plagiatowanego tekstu w porównaniu do całej reszty tekstu. Przykładowo 50 procent oznacza, iż połowa Twojego dokumentu jest podobna do istniejących publikacji.

Ocena koncentracji. Ocena ta pokazuje, jak bardzo dopasowania rozproszone są po tekście. Niski wynik oznacza, że dopasowania znajdują się w małych zdaniach (o niskim prawdopodobieństwie plagiatu). Wysoki wynik ostrzega, że dopasowania są spore i najpewniej świadczą o plagiacie.

Wyróżnione dopasowania. Dopasowany tekst będzie pokolorowany, aby ułatwić ci skupienie się na najistotniejszych fragmentach swego dokumentu.

Źródła oryginalne. Wszelkie dopasowania opatrzone są odnośnikami do oryginalnych źródeł.

Istnieją dwa sposoby radzenia sobie z plagiatem; albo cytować i prawidłowo podawać źródła plagiatowanych zdań, albo całkowicie usunąć je ze swojej pracy.

Zalecamy nie przekraczać 5 procent oceny podobieństwa ani jednej gwiazdki oceny koncentracji. Powód jest taki, że w większości przypadków dopasowania do 5 procent traktowane są jako “techniczne” (wiele szeroko stosowanych fraz, przykładowo “Stany Zjednoczone Ameryki”). Jeśli przekroczysz rekomendowany wynik, dokonaj pewnych zmian i sprawdź pracę ponownie.

Narzędzie anty-plagiatowe – zadaj pytanie