Ogólne pytania dotyczące naszego antyplagiatu

Przesłane dokumenty nie są włączane do naszej bazy danych bez zgody użytkownika.

Nie. Możesz używać naszego systemu do wykrywania plagiatu z pełnym przekonaniem o poufności i bezpieczeństwie przesyłanych dokumentów.
Nie. Nie ma żadnych ograniczeń korzystania z naszego systemu. Wręcz przeciwnie, oferujemy możliwość sprawdzenia dokumentów napisanych w dowolnym języku, w tym dokumentów, które zawierają informacje napisane w więcej niż jednym języku. Nasze algorytmy są w stanie znaleźć sparafrazowane dopasowania oraz dobre i złe cytowania.
Przeczytaj tutaj więcej o naszych unikalnych funkcjach.
Nasze narzędzie do wykrywania plagiatu jest otwarte na wszystkich.
  • Nasze algorytmy wykrywania plagiatu wyszukują więcej – nie tylko kopiuj i wklej, ale także sparafrazowany plagiat oraz dobre i złe cytowania. Do dzisiejszego dnia nie znamy żadnej innej usługi wykrywania plagiatu, która łączyłaby tak wiele czynników w swoich wyszukiwaniach, jak potrafi to nasz system.
  • Nie włączamy żadnych przesłanych dokumentów do naszej bazy danych; użytkownicy mają zapewnione pełne bezpieczeństwo i poufność.
  • Nie ma żadnych ograniczeń jeśli chodzi o przesłane dokumenty. Żadnych limitów dotyczących ilości przesłanych dokumentów w danym dniu, długości tekstu czy długości trwania procesu wykrywania ewentualnego plagiatu.
  • Porównujemy przesłane dokumenty z ponad 14 mld stron internetowych, książek, czasopism, artykułów, referatów studenckich i raportów. To największa baza porównawcza na całym świecie.
  • Nasz system zwiększył rezultat końcowych wyników wyszukiwania.
Kredyty mogą być kupowane lub możesz je dostać za darmo. Aby kupić kredyty, wystarczy zalogować się do systemu i dokonać zakupu. Aby dostać je za darmo, rozpowszechniaj informacje o naszym narzędziu w mediach społecznościowych (takich jak Facebook, Twitter lub Google+). Wszystkie dostępne opcje będą widoczne po zalogowaniu się do naszego systemu.

Narzędzie wykrywania plagiatu

Nasze narzędzie wykrywania plagiatu porównuje każdy przesłany tekst z ponad 14 bilionami stron internetowych, książek, artykułów, referatów studenckich i innych materiałów. W celu sprawdzenia dokumentu, musisz wydać kredyty. Można je kupić lub zarobić za darmo poprzez rozpowszechnianie informacji o naszej usłudze wykrywania plagiatu na platformach mediów społecznościowych, takich jak Facebook i Twitter.
Jesteś w stanie wysłać tekst o dowolnym rozmiarze (chodzi o ilość stron). Po rozpoczęciu kontroli twoje wyniki są gotowe w ciągu kilku minut (czas sprawdzania może się różnić, a w niektórych przypadkach może potrwać nieco dłużej niż zwykle). Po zakończeniu sprawdzania będzie można zobaczyć:

Nasze narzędzie wykrywania plagiatu porównuje przesłane dokumenty z ponad 14 mld stron internetowych, książek, artykułów, czasopism, raportów, artykułów naukowych i prac studentów. To największa baza skanowania dokumentów wśród usług wykrywania plagiatu na całym świecie.
Możesz przesłać dokumenty w następujących formatach: .doc, .docx i .odt.

Wyniki

Otrzymasz następująco:

  • Wynik podobieństwa. Ten wynik pokazuje ilość prawdopodobnie splagiatowanego tekstu w porównaniu z wszystkimi innymi tekstami. Na przykład 50 procent oznacza, że połowa dokumentu jest podobna do oryginalnych prac.
  • Wynik koncentracji. Ten wynik pokazuje jak wiele dopasowań jest rozmieszczonych w tekście. Niski wynik oznacza, że dopasowania są w krótkich zdaniach (z niskim prawdopodobieństwem bycia splagiatowanymi). Wysoki wynik informuje, że podobieństwa są duże i najprawdopodobniej to plagiaty.
  • Wyróżnione dopasowania. Dopasowany tekst zostanie pokolorowany, więc łatwiej można skoncentrować się na najbardziej istotnych częściach dokumentu.
  • Oryginalne źródła. Wszystkie dopasowania będą posiadać odnośniki prowadzące do ich oryginalnych źródeł.
Istnieją dwa sposoby radzenia sobie z plagiatem: prawidłowe zacytowanie splagiatowanego tekstu albo całkowite usunięcie tego fragmentu ze swojej pracy.

Możesz również skorzystać z naszego narzędzia do edycji online, które pomoże ci usunąć wszystkie przypadki plagiatu z twojego dokumentu.

Zalecamy, aby nie przekroczyć wyniku podobieństwa na poziomie 5 procent i nie więcej niż jednogwiazdkowego wyniku koncentracji. Powodem jest to, że w większości przypadków dopasowania na poziomie do 5 procent są traktowane jako “techniczne” (wiele powszechnie używanych wyrażeń, na przykład “Stany Zjednoczone Ameryki”). Jeśli uzyskasz wynik wyższy niż rekomendowany, wprowadź kilka zmian i ponownie sprawdź swoją pracę.
Ogólne pytania dotyczące naszego antyplagiatu

Zobacz tutaj cechy naszego antyplagiatu!