Ogólne pytania dotyczące naszego antyplagiatu

Przesłane dokumenty nie są włączane do naszej bazy danych bez zgody użytkownika. Należy pamiętać, że inne narzędzia do wykrywania plagiatu (zwłaszcza te bezpłatne) włączą twoje teksty do swojej bazy danych.
Nie. Możesz używać naszego systemu do wykrywania plagiatu z pełnym przekonaniem o poufności i bezpieczeństwie przesyłanych dokumentów.
Nie. Nie ma żadnych ograniczeń korzystania z naszego systemu. Wręcz przeciwnie, oferujemy możliwość sprawdzenia dokumentów napisanych w dowolnym języku, w tym dokumentów, które zawierają informacje napisane w więcej niż jednym języku. Nasze algorytmy są w stanie znaleźć sparafrazowane dopasowania oraz dobre i złe cytowania.
Przeczytaj tutaj więcej o naszych unikalnych funkcjach.
Nasze narzędzie do wykrywania plagiatu jest otwarte na wszystkich.
  • Nasze algorytmy wykrywania plagiatu wyszukują więcej – nie tylko kopiuj i wklej, ale także sparafrazowany plagiat oraz dobre i złe cytowania. Do dzisiejszego dnia nie znamy żadnej innej usługi wykrywania plagiatu, która łączyłaby tak wiele czynników w swoich wyszukiwaniach, jak potrafi to nasz system.
  • Nie włączamy żadnych przesłanych dokumentów do naszej bazy danych; użytkownicy mają zapewnione pełne bezpieczeństwo i poufność.
  • Nie ma żadnych ograniczeń jeśli chodzi o przesłane dokumenty. Żadnych limitów dotyczących ilości przesłanych dokumentów w danym dniu, długości tekstu czy długości trwania procesu wykrywania ewentualnego plagiatu.
  • Porównujemy przesłane dokumenty z ponad 14 mld stron internetowych, książek, czasopism, artykułów, referatów studenckich i raportów. To największa baza porównawcza na całym świecie.
  • Nasz system zwiększył rezultat końcowych wyników wyszukiwania.
Kredyty mogą być kupowane lub możesz je dostać za darmo. Aby kupić kredyty, wystarczy zalogować się do systemu i dokonać zakupu. Aby dostać je za darmo, rozpowszechniaj informacje o naszym narzędziu w mediach społecznościowych (takich jak Facebook, Twitter lub Google+). Wszystkie dostępne opcje będą widoczne po zalogowaniu się do naszego systemu.

Narzędzie wykrywania plagiatu

Nasze narzędzie wykrywania plagiatu porównuje każdy przesłany tekst z ponad 14 bilionami stron internetowych, książek, artykułów, referatów studenckich i innych materiałów. W celu sprawdzenia dokumentu, musisz wydać kredyty. Można je kupić lub zarobić za darmo poprzez rozpowszechnianie informacji o naszej usłudze wykrywania plagiatu na platformach mediów społecznościowych, takich jak Facebook i Twitter.
Jesteś w stanie wysłać tekst o dowolnym rozmiarze (chodzi o ilość stron). Po rozpoczęciu kontroli twoje wyniki są gotowe w ciągu kilku minut (czas sprawdzania może się różnić, a w niektórych przypadkach może potrwać nieco dłużej niż zwykle). Po zakończeniu sprawdzania będzie można zobaczyć:

Nasze narzędzie wykrywania plagiatu porównuje przesłane dokumenty z ponad 14 mld stron internetowych, książek, artykułów, czasopism, raportów, artykułów naukowych i prac studentów. To największa baza skanowania dokumentów wśród usług wykrywania plagiatu na całym świecie.
Możesz przesłać dokumenty w następujących formatach: .doc, .docx i .odt.

Wyniki

Otrzymasz następująco:

  • Wynik podobieństwa. Ten wynik pokazuje ilość prawdopodobnie splagiatowanego tekstu w porównaniu z wszystkimi innymi tekstami. Na przykład 50 procent oznacza, że połowa dokumentu jest podobna do oryginalnych prac.
  • Wynik koncentracji. Ten wynik pokazuje jak wiele dopasowań jest rozmieszczonych w tekście. Niski wynik oznacza, że dopasowania są w krótkich zdaniach (z niskim prawdopodobieństwem bycia splagiatowanymi). Wysoki wynik informuje, że podobieństwa są duże i najprawdopodobniej to plagiaty.
  • Wyróżnione dopasowania. Dopasowany tekst zostanie pokolorowany, więc łatwiej można skoncentrować się na najbardziej istotnych częściach dokumentu.
  • Oryginalne źródła. Wszystkie dopasowania będą posiadać odnośniki prowadzące do ich oryginalnych źródeł.
Istnieją dwa sposoby radzenia sobie z plagiatem: prawidłowe zacytowanie splagiatowanego tekstu albo całkowite usunięcie tego fragmentu ze swojej pracy.

Możesz również skorzystać z naszego narzędzia do edycji online, które pomoże ci usunąć wszystkie przypadki plagiatu z twojego dokumentu.

Zalecamy, aby nie przekroczyć wyniku podobieństwa na poziomie 5 procent i nie więcej niż jednogwiazdkowego wyniku koncentracji. Powodem jest to, że w większości przypadków dopasowania na poziomie do 5 procent są traktowane jako “techniczne” (wiele powszechnie używanych wyrażeń, na przykład “Stany Zjednoczone Ameryki”). Jeśli uzyskasz wynik wyższy niż rekomendowany, wprowadź kilka zmian i ponownie sprawdź swoją pracę.
Ogólne pytania dotyczące naszego antyplagiatu

Zobacz tutaj cechy naszego antyplagiatu!