Polityka prywatności

Rejestracja

Podczas rejestracji, Użytkownik podaje swój e-mail, numer telefonu, nazwę użytkownika, nazwę szkoły oraz zdjęcie. Możemy spytać lub zapisać informacje o lokalizacji oraz wszelkie inne informacje. Gromadzone przez nas dane są wykorzystywane w celach statystycznych i analitcznych, jak również w celu kontaktu z Użytkownikiem.

Przesyłanie dokumentów

Po zalogowaniu się do serwisu, Użytkownik może przesłać dokumenty tekstowe do systemu. Plik zostanie zeskanowany celem wykrycia plagiatu. Gdy dokument zostanie przeskanowany, może być dowolnie usunięty ze sytemu za pomocą kliknięcia odpowiedniego przycisku.

Przesłane dokumenty są przechowywane w systemie nie mniej niż 3 lata.

Wszystkie przesłane dokumenty są ściśle chronione przed dostępem osób trzecich.

Przesłane dokumenty mogą być włączone do bazy danych wyszukiwarki tylko przez Użytkownika w celu ochrony praw autorskich lub dostępu do dystrybucji. W tym przypadku prawa autorskie oraz prawa własności powinny należeć do Użytkownika.

Możemy śledzić wszystkie dane o aktywności użytkownika (takie jak adres IP, ilość przesłanych dokumentów, szczegóły połączeń, sprawdzenie wyników i podobnych danych) dla celów statystycznych i analitycznych.

Partnerzy

System może korzystać z oprogramowania partnerskiego:

  1. systemów płatniczych (takich jak: Paypal, Paysera, Braintree i innych),
  2. informacji rozpowszechnianych przez media społecznościowe (Facebook, Twitter i inne).

Oprogramowanie pochodzące od firm trzecich działa na zasadach określonych przez te firmy i plag.pl stosuje się do ustalonych przez te firmy przepisów.

Użytkownik

Użytkownik może w dowolnym momencie zmienić swoje dane osobowe poprzez kliknięcie przycisku “Ustawienia”. Użytkownik może zmienić którekolwiek z dostarczonych danych osobowych. Adres e-mail nie może być zmieniony.

Bezpieczeństwo

Podczas rejestracji Użytkownik dokonuje wyboru hasła. Użytkownik może zmienić swoje hasło lub użyć opcji przypomnienia hasła, aby wygenerować nowe. W każdej wiadomości mailowej może być wysłany link do zalogowania. Użytkownicy mogą odmówić odbierania wszystkich maili wysyłanych przez system (oprócz maila z przypomnieniem hasła).

Dane kontaktowe:

Company name: ACVK, LLC
[email protected]
phone no: +370 657 77548
Address: Gedimino 28/2, LT-01104, Vilnius, Lithuania

Plagiarism detection privacy policy