Nasza historia

Fundacje

Plag zachęca uczniów i nauczycieli do osiągania najlepszych wyników w nauce bez obawy przed eksperymentowaniem. Porażka jest procesem próbowania i rozwoju, podczas gdy porażka jest ostatecznym celem i pożądanym rezultatem. Tworzymy miejsce, które zachęca do próbowania swoich sił i obiecuje doskonałe wyniki.
About header illustration
Nasza historia

Fundacje

Two column image

Założona w 2011 roku Plag jest zaufaną globalną platformą zapobiegania plagiatom. Nasze narzędzie przynosi korzyści zarówno studentom, którzy dążą do poprawy swojej pracy, jak i nauczycielom, których celem jest promowanie uczciwości i etyki akademickiej.

Będąc używanym w ponad 120 krajach, koncentrujemy się na świadczeniu usług związanych z tekstem, w szczególności na wykrywaniu podobieństwa tekstu (sprawdzanie plagiatu).

Technologia stojąca za Plag została skrupulatnie opracowana w celu obsługi wielu języków, dzięki czemu jest to pierwsze na świecie prawdziwie wielojęzyczne narzędzie do wykrywania plagiatu. Dzięki tym zaawansowanym możliwościom z dumą oferujemy dedykowane usługi wykrywania plagiatu osobom na całym świecie. Bez względu na to, gdzie się znajdujesz lub w jakim języku napisane są Twoje treści, nasza platforma jest przygotowana do zaspokojenia Twoich potrzeb i zapewnienia dokładnego i niezawodnego wykrywania plagiatu.

Nasze podstawy

Technologia i badania

Two column image

Firma stale inwestuje w tworzenie nowych technologii tekstowych i ulepszanie już istniejących. Oprócz oferowania pierwszego na świecie prawdziwie wielojęzycznego narzędzia do wykrywania plagiatu, współpracujemy z uniwersytetami, aby stale tworzyć i ulepszać nasze narzędzia i usługi.

Razem sprawmy, aby Twoje dokumenty były idealne

document
Wiele języków
speech bubble tail
Technologia sztucznej inteligencji
speech bubble tail
4.5 na Trustpilot
speech bubble tail