Usługi

Sprawdzenie plagiatu

Jesteśmy zaufaną międzynarodową platformą do sprawdzania plagiatu, wykorzystującą pierwsze na świecie prawdziwie wielojęzyczne narzędzie do wykrywania plagiatu.
Okno raportu

Poznaj funkcje

Wynik podobieństwa

Każdy raport zawiera wynik podobieństwa, który wskazuje poziom podobieństwa wykryty w dokumencie. Wynik ten jest obliczany poprzez podzielenie liczby dopasowanych słów przez całkowitą liczbę słów w dokumencie. Na przykład, jeśli dokument składa się z 1000 słów, a wynik podobieństwa wynosi 21%, oznacza to, że w dokumencie znajduje się 210 dopasowanych słów. Zapewnia to jasne zrozumienie zakresu podobieństw zidentyfikowanych podczas analizy.

Wiedzieć jak

Co sprawia Plag unikalność

Two column image

Dostęp z dowolnego miejsca, w dowolnym czasie, o ile masz połączenie z Internetem. Prezentujemy najnowsze funkcje i możliwości.

  • Wielojęzyczne wykrywanie w 129 językach Nawet jeśli dokument jest napisany w kilku językach, nasz wielojęzyczny system nie ma problemów z wykrywaniem plagiatu. Nasze algorytmy doskonale współpracują z szeroką gamą systemów pisma, w tym greckim, łacińskim, arabskim, aramejskim, cyrylicą, gruzińskim, ormiańskim, brahmickim, Ge'ez, chińskimi znakami i pochodnymi (w tym japońskim, koreańskim i wietnamskim), a także hebrajskim.
  • Formaty undefined
  • Baza danych źródeł publicznych Baza danych źródeł publicznych obejmuje wszelkie publicznie dostępne dokumenty, które można znaleźć w Internecie i na zarchiwizowanych stronach internetowych. Obejmuje to książki, czasopisma, encyklopedie, periodyki, magazyny, artykuły na blogach, gazety i inne ogólnodostępne treści. Z pomocą naszych partnerów możemy znaleźć dokumenty, które właśnie pojawiły się w sieci.
  • Baza danych artykułów naukowych Oprócz otwartej bazy danych oferujemy możliwość sprawdzania plików w naszej bazie artykułów naukowych, która składa się z ponad 80 milionów artykułów naukowych od najbardziej znanych wydawców akademickich.
  • Baza danych CORE CORE zapewnia płynny dostęp do milionów artykułów naukowych zagregowanych od tysięcy dostawców danych Open Access, takich jak repozytoria i czasopisma. CORE zapewnia dostęp do 98 173 656 bezpłatnych pełnotekstowych artykułów naukowych, w tym 29 218 877 pełnych tekstów hostowanych bezpośrednio przez CORE.

Jesteś zainteresowany tą usługą?

hat